Start
  Program imprezy
  Co zobaczysz
  Do pobrania
  Patroni i sponsorzy
  Galeria
  Kontakt
  KUP BILET!










Program.
  Magic Malbork 2016 - program według czasu - pobierz

  Magic Malbork 2016 - program według miejsca - pobierz

  Magic Malbork 2016 - program tematyczny - pobierz









MAGIC MALBORK 2016 - RYTMY ULICY

PIĄTEK, 12 SIERPNIA 2016

19:30 – Magiczne kino pod chmurką „Alicja w Krainie Czarów” (widownia plenerowa przy ul. Parkowej)

21:00 – 1:00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta – LBL (ul. Kościuszki)

20:30 – koncert Brazilian Connection – Denise Fontoura, Wagner Barbosa, Kuba Pałys (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

22:00 – Magia światła - widowisko laserowe Visual Sensation (ogród Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)*

22:30 – koncert zespołu Me Myself and I (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

00:00 - Magia światła - widowisko laserowe Visual Sensation (ogród Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)


SOBOTA, 13 SIERPNIA 2016

14:00 – 16:00 – warsztaty cyrkowe – Teatr na walizkach (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)

16:00 – uliczne animacje – świat żywych rzeźb Bizarre Queen i Leśny Skrzat (okolice zamku)

16:00 – 20:00 – Magiczny Ogród Zabaw Dziecięcych (plac przy „Kędziorze”)
16:00 – pokaz iluzji dla dzieci - Tomasz Jusz
17:00 - „Zabawa z kuglarstwem” – zabawy interaktywne dla dzieci
18:30 - pokaz baniek mydlanych i zabawy z chustą i tunelami animacyjnymi
19:00 - „Witajcie w naszej bajce” – koncert z elementami tańca dla dzieci
Ponadto: malowanie buziek, magiczne warkoczyki, kolorowe baloniki, dmuchane zamki, trampolina

14:00 – 20:00 – Mobilna fotobudka (teren imprezy, centrum Malborka, okolice zamku)

16:00 – 20:30 – uliczne animacje, świat żywych rzeźb – Bubble Ferries, Gentelman na rauszu, Bizarre Queen, Leśny skrzat (ul. Kościuszki)

16:00 – 16:30 – Magiczna Akrobatyka – grupa cyrkowa Wiktorii Sajapinej - Kaliningrad (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)

16:00 – 16:30 – STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
- rolkarze SPORTREBEL
- akrobatyka miejska – KS Movement
- street dance – Maciej „Sheva” Mołdoch
- akrobatyka miejska (parkour) - KS Movement

16:30 – 17:30 – spektakl „Beczka śmiechu” – Teatr na Walizkach (ul. Kościuszki, pl. Kazimierza Jagiellończyka)

16:30 – 16:45 – pokaz Capoeira – Grupa YasMan (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego)

17:00 – 17:20 – uliczne muzykowanie ME MYSELF AND I (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego)

17:00 – 17:30 - Uliczne muzykowanie – Rytmy Brazylii: Brazilian Connection (róg ulic Warecka i Kościuszki)

17:30 – 17:45 – pokaz Capoeira - Grupa YasMan (parking przy ul. Kościuszki)

17:30 – 18:00 – Magiczna Akrobatyka – grupa cyrkowa Wiktorii Sajapinej - Kaliningrad (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

18:00 – 18:40 - STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
- rolkarze SPORTREBEL
- akrobatyka miejska – KS Movement
- street dance – Maciej „Sheva” Mołdoch
- pokaz akrobatyki miejskiej (parkour) - KS Movement
- street dance – Michał „Kaczorex” Kaczorowski

18:00 – 18:25 – pokaz Capoeira z warsztatami (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

18:00 – 18:30 - Uliczne muzykowanie – Klezmerskie brzmienia – KLEZMAFOUR (ul. Kościuszki przy wejściu do Centrum Informacji Turystycznej)

18:40 – 19:00 - Uliczne muzykowanie – Bawimy się dźwiękiem - ME MYSELF AND I (ul. Kościuszki)

19:00 – 19:30 - STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
- rolkarze SPORTREBEL
- akrobatyka miejska – KS Movement
- street dance – Maciej „Sheva” Mołdoch
- pokaz akrobatyki miejskiej (parkour) - KS Movement
- street dance – Michał „Kaczorex” Kaczorowski

19:00 – 20:00 – Rytmy ulicy - kulturowy mix – African Show - kolektyw Nandaloo & Cocodjembé i YasMan Capoeira Show (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

19:00 - Magiczne kino pod chmurką „Czarnoksiężnik z Oz” (widownia plenerowa przy ul Parkowej)

20:00 – 1:00 – MAGIC MALBORK NIGHT SHOW

21:00 – 1:00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta - LBL, Visual Sensation (ul. Kościuszki)

(scena główna - Parking przy ul. Kościuszki)

20:00 – 21:00 – KONCERT zespołu KLEZMAFOUR

21:00 – Magiczna Akrobatyka – podniebne akrobacje - grupa cyrkowa Wiktorii Sajapinej - Kaliningrad

21:30 – KONCERT JOSE TORRES & Havana Dreams

23:00 – pokaz sztucznych ogni (ul. Kościuszki)

23:30 - Magia światła - widowisko laserowe Visual Sensation (ogród Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)*

00:30 - Magia światła - widowisko laserowe Visual Sensation (ogród Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)

*pokaz z sektorem dla osób niepełnosprawnych ruchowo



 
 
   

MALBORK - All Rights Reserved 2009 - 2016